O deskách

Deskové podlahy z BREVA Servis od roku 1995

BREVA Servis s.r.o. vám nabízí zátěžové podlahové desky nebo stavební a stavebně-dopravní komponenty z drceného PVC recyklátu

Naše podlahové desky jsou nejjednodušší, efektivní a ekonomické řešení podlahové krytiny vhodné pro sklady, dílny, chovy, sportoviště, kulturní akce, autoservisy...atd.

Nabízíme vybrané desky v barvách dle RAL vzorníku, nebo některé podkladové prvky nebo vodící prahy s vlastním logem.

Výrobky jako Pontonová deska 101, Podzemní kabelová chránička nebo Kabelový přejezd, patří ke špičkovým evropským PVC výrobkům. Podlahová deska z drceného PVC recyklátu je nejvhodnějším řešením sanace narušených průmyslových podlah.

PVC podlahové desky jsou ideálním řešením nové pokládky nebo renovace stávajících podlahových krytin pro průmysl i domácnost.

Díky moderní technologii udělil výrobce podlahovým deskám naprosto jedinečné vlastnosti, které staví tyto INTERIÉROVÉ i EXTERIÉROVÉ podlahy mezi světové špičkové produkty tohoto oboru a nabízí tak široké spektru možnosti použití jak bylo uvedeno výše (dílny, sklady, výrobní haly, stáje, chovy, kulturní akce, veletrhy, zimní nebo letní stadiony, sportoviště a hřiště…atd.)

Jedinečností máme na mysli především toto DESATERO VLASTNOSTÍ:

  1. Neklouzavý povrch i za přítomnosti vody = výborné pochozí vlastnosti z hlediska bezpečnosti.
  2. Izolační vlastnosti = v místnosti instalované desky dokáží zadržet ztráty tepla až o 5°C.
  3. Chemická odolnost vůči kyselinám, zásadám i močovině = vhodnost do všech provozů, např. akumulátorovny.
  4. Nehořlavost = velmi důležitý bezpečnostní prvek.
  5. Zátěžová odolnost až 6t / dm² = vhodnost pro těžkou techniku.
  6. Strukturální stálost materiálu = trvalé řešení výběru podlahové krytiny bez nutnosti obnovy, téměř nezničitelnost.
  7. Kombinovatelnost jednotlivých produktů = variabilita povrchu podle potřeb použití.
  8. Zámkový systém napojení = opětovná rozebiratelnost a adaptabilita pro stavební úpravy objektu.
  9. Snadná údržba = stačí přemýt studenou vodou, zametacím čistícím strojem nebo jednoduše zamést.
  10. Ekologický produkt = chráníme přírodu recyklací odpadu.

Opravdu obrovskou výhodou tohoto povrchu je zámkový způsob napojení desek, který nevyžaduje žádné vrtání, lepení nebo svařování a tím je provedení pokládky možné i za provozu a bez nutnosti vyklizení prostoru. Desky je možné opětovně skládat i rozebírat, v případě potřeby jednoduše přestěhovat z jednoho objektu do druhého a ušetřit tam velké investice. Podklad není nutné složitě upravovat, stačí hrubě srovnat, čímž opět dochází k velké úspoře investic.

Deskové podlahy formátu 1200 x 800 mm nabízí ve spojení s praktickým zámkovým systémem jednoznačně jednoduché a při svých vlastnostech geniálně stálé řešení podlahové krytiny.
Tyto formáty jsou vhodné především do větších interiérů (výrobní haly, sklady, provozy, stáje a chovy), kde vedle užitných vlastností jednotlivých typů klienti oceňují bezkonkurenční rychlost pokládky, kterou lze provézt i svépomocí.

U exteriérových desek spolu s neklouzavostí desek patří k výhodám znovu rychlost pokládky i rozlehlých povrchů. Velkou výhodou je kombinovatelnost s menším formátem 800 x 600 mm. Nehořlavost je důležitým bezpečnostním atributem. Pro mokré provozy nebo do vlhkého prostředí nabízíme podlahové desky s děrováním se snadným odvodem vody do podloží.

Deskové podlahy formátu 800 x 600 mm ocení především ti, kteří zvolili toto řešení pro menší nebo složitě členěné prostory. Je potřeba zmínit možnost kombinace s větším formátem 1200 x 600.

Interiérové podlahové desky jsou vhodné především pro dílny, menší sklady, členité výrobní prostory, sklepy, chovy a stáje. Snadná čistitelnost pomocí vody, smetáku nebo zametacích strojů předurčuje k úspoře výdajů na úklid.